Новини

5-річчя регентського та ІІІ випуск

5-річчя відкриття та третій випускний регентського відділу Володимир-Волинського Духовного училища при Зимненському жіночому монастирі

Після Божественної літургії в актовій залі регентського відділу відбулись святкові урочистості.

Владика-ректор з вітальним словом звернувся до присутніх та привітав з першим ювілеєм та випускним. Митрополит Володимир згадав історію започаткування регентського відділу. Ректором було зауважено і те, що через навчальний процес у котрий залучена церковна молодь, ми стверджуємо Христову Церкву та орошаємо її нові плоди.

У своєму привітальному слові ігуменя Стефана подякувала вчителям та педагогам за плідну працю на навчальній ниві та побажала випускницям продовжувати розвивати свої регентські здібності на благо Церкви. Також, матушка-ігуменя побажала випускницям не забувати свою духовну школу.

Зі словами поздоровлень виступили, інспектор по навчальній роботі ВВДУ протоієрей Рустік Капауз та духівник регентського відділу архимандрит Савва (Базюк).

Інспектором регентського відділу, протоієреєм Євгенієм Стойкою була виголошена звітна інформація щодо навчального процесу, матеріально-технічного забезпечення та життя регентського відділу.

Від імені ректора до першого 5-літнього ювілєю, весь педагогічний колектив регентського відділу, було нагороджено "Благословенною грамотою за труди на благо Святої Православної Церкви".

2023 року ВВДУ випустило 4 вихованців богословського факультету та 5 вихованок регентського відділення.

Урочистості закінчились вітальним словом від випускниць, святковим концертом та спільним фото.

текст: свящ. Євгеній Стойка
Новини монастиря Регентське