Новини

Блаженніший Митрополит Онуфрій з різдвяним візитом на Волині

Блаженніший Митрополит Онуфрій з різдвяним візитом відвідав Зимненський ставропігійний жіночий монастир

11 січня 2023 року, у день пам’яті мучеників 14 тисяч немовлят від Ірода у Віфлеємі убитих, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію в Успенському Соборі Святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря.

Його Блаженству співслужили Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, вікарії Київської єпархії єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк, гості обителі у священному сані та духовенство монастиря. За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Стефана (Бандура) із сестрами обителі.

У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених та дарування миру нашій державі Україні.


Традиційно для періоду після-свята на звершення Божественної літургії був звершений чин славлення. Наприкінці літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав насельниць монастиря, паломників та вірян обителі з Різдвом Христовим та благословив паству.
Новини монастиря