Новини

Тезоімеництво митрополита Володимира

7 лютого урочистим соборним богослужінням в Успенському кафедральному соборі вшанували подвиг і мученицьку кончину священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького. Новомученик Церкви Христової є Небесним покровителем у чернечому постризі Високопреосвященнішого митрополита Володимира, керуючого Володимир-Волинською єпархією.

Митрополита Володимира перед Божественною літургією зустріли з вітаннями біля кафедрального собору священнослужителі, парафіяни та вихованці Недільної школи. Під час богослужіння звершили сугубі молитви за здоровʼя Іменинника, за українських воїнів та народ України. Архіпастир удостоїв священницьких нагород декількох активних пастирів єпархії.

Святкове богослужіння продовжилося Подячним молебнем. Вітання на адресу митрополита Володимира від імені духовенства єпархії виголосив секретар єпархії архімандрит Сава (Мякота). Настоятелька Зимненської Успенської жіночої обителі ігуменя Стефана (Бандура) привітала Архіпастиря від сестер монастиря та вихованок Регентського єпархіального училища. Урочистості завершилися Многоліттям та вітаннями від вихованців Духовного училища.
Новини монастиря Регентське