Новини

Урочистості та вручення дипломів випускницям

Після Божественної літургії в актовій залі, відбулась офіційна частина та вручення дипломів випускницям.

Насамперед, ігуменя Стефана привітала усіх з другим випуском, подякувала педагогічному колективу за плідну працю на ниві просвітництва церковної молоді та побажала випускницям продовжувати розвивати свої регентські здібності на благо Церкви.

В часі вітального слова, протоієрей Валентин Марчук, підкреслив значущість особливих днів проведених у стінах регентської школи. У якості пам’ятного подарунка, отець Валентин передав у бібліотеку регентського відділу Луцький Псалтир ( ХІІІ ст. ) та Луцьке Євангеліє ( XIV ст.).

Також, зі словом привітання виступила директор ООЗ НВК села Зимного, Степанюк Юлія Юріївна, яка побажала надалі розвиватись навчальному закладу та усім дотичним.

Інспектор регентського відділу, протоієрей Євгеній Стойка зачитав для присутніх звіт про навчальний процес, матеріально-технічного забезпечення та життя регентської школи.

Цьогоріч, диплом про закінчення регентського відділення Володимир-Волинського Духовного училища при Святогорському Зимненському ставропігійному жіночому, отримали шість випускниць.

Урочистості закінчились святковим концертом, вітальним словом від випускниць та спільним фото.
Новини монастиря Регентське