Читання четвертої, заключної частини Великого Покаянного канону, преподобного Андрія Критського, звершив митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.
На завершення богослужінь, владика Володимир звернувся до ігумені Стефани, сестер та прочан обителі з повчальним словом, побажавши усім і кожному, спасительно провести час Великого Посту.
На завершення богослужінь, владика Володимир звернувся до ігумені Стефани, сестер та прочан обителі з повчальним словом, побажавши усім і кожному, спасительно провести час Великого Посту.