Новини

Зимненська ікона Богородиці єднає народ у посиленій молитві

Урочисте вшановування Пресвятої Богородиці у Її Чудотворній Святогорській Зимненській іконі_2023

24 вересня на монастирські площі було завершено Божественну літургію, котру звершили Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент постійний член Священного Синоду, намісник Успенської Почаївської лаври митрополит Володимир, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Камінь-Каширський Афанасій у співслужінні благочинних Володимир-Волинської єпархії, духовенства монастиря та гостей у священному сані.

Під час літургії була піднесена молитва за Україну, владу, українських воїнів, якій боронять нашу землю та український народ,

Після співу «Отче наш» зі словом проповіді до присутніх богомольців звернувся намісник Успенської Почаївської лаври митрополит Володимир. Владика наголоси на особливому заступництві Пресвятої Богородиці через свій Зимненський Образ для обителі, віруючих, волинського краю та усієї України.
Богослужіння закінчилось традиційною Хресною ходою з Чудотворною іконою навколо Успенського Собору та окропленням віруючих Святою водою.
Заключне вітальне слово виголосив Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, котрий передав благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.
Молитовно та піднесено співав хор вихованців Київських духовних шкіл під керівництвом ієромонаха Іоасафа (Міронова).
Кожен паломник мав можливість вклонитись Чудотворній Святогорській Зимненській іконі Пресвятої Богородиці.
Новини монастиря