Новини

Ректору - 55

Ігуменя Стефана з сестрами та духовенством обителі, викладацький колектив та вихованки регентського відділу, щиро вітають митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира з 55 літнім ювілеєм.

З нащирішими словами привітань та побажань до ювіляра звернулась ігуменя Стефана, а вихованки виконали вітальний піснеспів.

Многих та благих Вам літ, Ваше Високопреосвященство.

ДЕТАЛЬНІШЕ:

26 листопада 2023 року, в день пам’яті свт. Іоанна Златоустого у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир, було завершено Божественну літургію з нагоди святкування 55-річчя дня народження митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира.

Літургію звершили: митрополит Житомирський і Новогра-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл, архієпископ Гурій, єпископ Камінь-Каширський Афанасій, єпископ Гостомельський Аркадій, клірики собору, гості у священному сані з інших єпархій і Польської Православної Церкви.

За Літургією молись за припинення війни, за українських воїнів, за укріплення віри та збереження Церкви, за людей доброї волі та усіх православних християн.

Після читання Євангелія владика Гурій звернувся до людей зі словом проповіді.

По закінченні Божественної літургій було звершено молебінь соборним чином, після якого прозвучало многоліття та привітальне слово архіпастирів, ігумені Стефани, кліриків ППЦ, вихованців і вихованок ВВДУ, і всіх прихожан та гостей, які молилися за богослужінням.
Новини монастиря Регентське